Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
2
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
3
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
4
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
5
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
6
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
7
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
8
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
9
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
10
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
11
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
12
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
13
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
14
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
15
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
16
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
17
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
18
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
19
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
20
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
21
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
22
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
23
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
24
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
25
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
26
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
27
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
28
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
29
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
30
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Rozvrh hodin 9.11. - 13.11.

Rozvrh hodin 9.11. - 13.11.Vážení rodiče,

školy zůstanou i po podzimních prázdninách zavřené, proto budeme pokračovat v distanční formě výuky. Výuka bude nadále probíhat přes aplikaci Microsoft Teams. Připomínáme, že bude povinností žáků nejen plnění zadaných úkolů, ale také účast na online hodinách. Nový rozvrh online hodin najdete níže. Prosíme, berte na vědomí, že účast na online hodinách je evidována a každá absence se započítává do docházky. Pokud žák nemá webkameru nebo mikrofon, vůbec nevadí, stačí, když bude výuku poslouchat. Po našich zkušenostech z předchozího týdne bychom rádi upozornili na skutečnost, že pokud se žák bude nacházet jinde, než v místě bydliště, je jeho povinností zajistit si přístup k internetu. Na závěr bychom chtěli poprosit rodiče, aby případnou absenci žáků v online hodinách omlouvali oni.

Předem mockrát děkujeme za Vaše pochopení, spolupráci a trpělivost. Věříme, že to společně zvládneme.

Rozvh:

Rozvrh hodin

Jak pracovat s Microsoft Teams z pohledu studenta: KLIKNI ZDE

Jak se přihlásit na Teams - návod

Ošetřovné

Školní jídelna:

Školní jídelna