Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
2
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
3
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
4
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
5
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
6
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
7
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
8
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
9
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
10
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
11
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
12
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
13
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
14
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
15
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
16
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
17
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
18
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
19
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
20
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
21
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
22
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
23
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
24
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
25
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
26
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
27
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
28
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
29
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
30
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Obnovení provozu základních škol od 18.11.2020

Obnovení provozu základních škol od 18.11.2020Datum konání:
18.11.2020

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat, že od 18. 11. 2020 dochází k částečnému obnovení provozu základních škol. Žáci přípravné třídy, 1. a 2. ročníků přecházejí na prezenční formu výuky, která se pro tyto žáky stává povinnou. Distanční výuka již není možná.

Pro ostatní žáky pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem.

Žáci přípravné třídy, 1. a 2. tříd jsou povinni nosit roušku nejen ve společných prostorách školy, ale i během výuky a odpolední činnosti školní družiny.

Je třeba dodržovat i další preventivní hygienická opatření (časté větrání tříd, mytí a dezinfekce rukou, rozestupy, nulový osobní kontakt mezi žáky i třídami).

Žáci se budou shromažďovat dle svých tříd před budovou školy na vyznačených místech od 7:40. Vstup žáků do budovy školy bude probíhat v doprovodu třídních učitelek od 7:40 do 8:00. Tímto způsobem bude probíhat i odchod z budovy školy po skončení vyučování. O přesné organizaci budou informovat rodiče třídní učitelky.

V provozu bude i nadále školní jídelna.

Žáci přípravné třídy, 1. a 2. tříd, kteří jsou přihlášeni do školní družiny, budou po skončení vyučování zůstávat ve svých třídách, kde si je převezmou paní vychovatelky. Protože spojování dětí z různých tříd není možné, nebude probíhat ranní družina. Provoz školní družiny bude po skončení výuky zajištěn do 16:00 hodin.

Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. Konzultaci domlouvá zákonný zástupce žáka s vyučujícím daného předmětu.

Děkuji Vám za pochopení a dodržování všech opatření.

S pozdravem 

                                                                      Mgr. Stanislava Jirásková